PNÖMATİK PİSTON TAMİRİ SERVİSİ
Img
PNÖMATİK PİSTON TAMİRİ-SERVİSİ    TEL:   0554 911 22 11

Pnömatik Piston tamiri ne mi ihtiyacınız var? Tamamen doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardan beridir otomasyon konusunda hizmet vermektedir. Otomasyon sistemleri içerisinde başta hidrolik ve pnömatik olarak sizlere hizmet vermekteyiz

Pnömatik silindirleriniz operasyon basıncını sağlamıyor olabilir, iç ve dış hava kaçakları olabilir. Arızalı hidrolik silindirlerinizi firmamıza gönderebilirsiniz ya da talebiniz üzere sahanızda analiz gerçekleştirebiliriz. Arızalı hidrolik silindirinizi katalog ve veri sayfalarını temin ederek öncelikle basınç değerlerini kontrol ediyoruz. Silindiri katalog ve veri sayfalarının önlendirmelerine göre demonte ediyoruz. Arızalı ve hasar görmüş aksamların tespitlerini gerçekleştiriyor ve sizlere rapor halinde sunuyoruz. Raporumuz ve bakım teklimiz ile birlikte yeni silindiri de tekli‹mizde sunuyoruz. Firmamızda gerçekleştireceğimiz hasar tespitleri için ücret talep etmiyoruz. Siparişiniz sonrasında silindirinizi gerekli aksam ve parçalarını değiştirerek, gerekli bölgeleri işledikten sonra bütünleştiriyoruz. İlgili basınç testlerinin tekrar yapılmasından sonra tekrarlamamasına garantili olarak teslim ediyoruz.

• Tek etkili silindir tamiriçısal motor tamiri
• Tandem silindir tamiri
• Çift milli silindir tamiri
• Yüksek basınç silindir tamiri
• Özel amaçlı imal edilmiş silindir tamiri

 

Makineniz için ihtiyacınız olan herşeyi sağlıyoruz. Kendi alanında uzman servis mühendislerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır. İlk aşamada uzman mühendislerimiz arızanın uzaktan erişim ile çözülebilir olup olmadığına karar verir. Uzaktan erişim ile giderilecek her türlü arıza zaman kaybınızı minimize ederken rakiplerinize karşı sizi avantajlı kılar. 

 • Hızlı ve güvenilir servis desteği.
 • İyi eğitimli servis mühendislerimiz.
 • Kusursuz hizmet anlayışı.
 • • Tek etkili piston tamiri
  • Çift etkili piston tamiri
  • Teleskopik piston tamiri
  • Açısal motor tamiri
  • Tandem piston tamiri
  • Çift milli piston tamiri
  • Yüksek basınç piston tamiri
  • Özel amaçlı imal edilmiş piston tamiri

Sizde hemen bariyer tamiri ihtiyacınız için bizi arayabilir, Tel:  0554 911 22 11

HİDROLİK SERVİSİ MEMNUNİYET:

Şirketimiz; daha öncesinde bosch rexroth a.ş.’nin servis bölümünde toplam 15 yıl süre ile aktif olarak görev almış ve işinde son derece uzman sertifikalı hidrolik teknisyen arkadaşlarımızla birlikte; hidrolikle ilgili her türlü pompa ve motorlarınızın (pistonlu, paletli, dişli v.s.), özelliklede REXROTH marka pompa ve motorların tamir, bakım ve servisini itina ile yürütmektedir. Ayrıca pompalarınızın arızasına daha kısa zamanda müdahale ederek, siz değerli müşterilerimize minumum zaman kaybı, uygun fiyat ve daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz!

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir.

TTemsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.


Bu doğrultuda teknik ekibimiz her yıl yurtiçi ve yurtdışındaki üretici ve tedarikçi firmalar tarafından düzenli olarak verilen eğitimlere gönderilmekte ve bu sayede teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerin sürekli geliştirilmesi ve güncel tutulması sağlanmaktadır.

Teknik Servis Olarak Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler


1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri 

Makinenin alımından önce, montaj yeri, elektrik, hava, toz emiş sistemleri ve üretim için gerekli ihtiyaçların (kesici takım, tutkal, malzeme gibi) belirlenerek en uygun seçimlerin yapılabilmesinde müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık ve keşif hizmetidir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve rapor halinde sunulur.

2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz 

Yerinde Montaj + Eğitim; 
Satış sonrasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak makinelerin montajları yapılır, bakım ve program eğitimleri verilir ve tam fonksiyonel faal halde makineler teslim edilir.

Garanti Dahili Servis; 
N. Baylar Makine,Garanti süresince ,kullanım ve tesisat hataları dışında,rutin kullanımdan doğan tüm mekanik veya elektronik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parça temin etmek ile yükümlüdür.

Yedek Parça Hariç Bakım ve Onarım; 
Garanti süreleri dolmuş makinelerin, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması ve cihazın tam fonksiyonel ve faal tutulması için yetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodik bakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.

Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; Garanti Süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan, satışına aracılık ettiğimiz makinelere ücreti karşılığı verdiğimiz hizmetleri kapsar.

Demontaj + Yer Değişimi, Servis Hizmetleri; 
Makinenin bulunduğu yerden yeni yerine taşınması ve montajının yapılarak, faal olarak teslim edilmesidir.

Uzaktan Erişim ile Arıza Tespiti / Giderimi ( Teleservis Hizmeti ); 
Garanti dahilindeki ve bakım sözleşmesi bulunan makinelere ücretsiz, diğer makinelerimiz için ücreti karşılığında verdiğimiz bu hizmetimizde, modem aracılığıyla çevrimiçi çalışan bir teknik servistir. İstanbul merkez ofisimizde bulunan teknik ekip, modem aracılığıyla müşterinin makinesine doğrudan bağlanarak tüm sayısal kontrol verilerine doğrudan erişim sağlarlar. Bu sayede makine üzerinde gerçek zamanlı olarak teknik müdahaleler gerçekleştirilerek servisin etkisi arttırılmaktadır./td>

 

 

Nice bariyer servisi ve nice bariyer tamiri iletişimi için 0554 911 22 11 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz


Garanti
Kapının imalat ve uygulama hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz garantisi olmakta ve 2. Yıldan sonrası için 10 yıl ücretli bakım garantisi verilmektedir.