PNÖMATİK SİSTEM SERVİSİ
Img
HİDROLİK SİSTEM TAMİRİ-SERVİSİ -SERVİS ÇAĞIR   TEL:   0554 911 22 11

Hidrolik veya Pnömatik tamiri ne mi ihtiyacınız var? Tamamen doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardan beridir otomasyon hidrolik ve pnömatik konusunda hizmet vermektedir. Otomasyon sistemleri ve Hidroliğin içine girdiği her noktada biz varız.

Hidrolikservisi.com Hidrolik & Pnömatik Hidrolik Malzeme ve Sistemlerinde Öncülüğünü sürdürüyor.

Hidrolikservisi.com Hidrolik & Pnömatik, hidrolik ve pnomatik sistemlerin proje tasarımlarında uyum, performans ve veririmlilik yönünden en ideal uygulamaları geliştirmektedir. Sistem Proje Tasarımlarının gerek ürün gerek satış gerekse satış sonrası servisini profesyonel kadrosu ile şekillendirmekte ve farklı seçenekler sunmaktadır. Kaya Hidrolik & Pnömatik, Hidrolik Grubunda; başta Hidrolik Pompalar olmak üzere hidrolik sistemleri, hidro motor, direksiyon beyni, hidrolik ünite yağ soğutucuları,hidrolik silindirler, filtreler, yön kontrol valfleri, yardımcı valfler, hidrolik kep piston, bağlantı elemanları, tesisat boruları, honlanmış borular, rot borular, krom kaplı miller,hidrolik liftler, indüksiyonlu miller, hortum ve hortum rakorları ve aksesuarlarının satış, hidrolik malzeme satış sonrası servis ve proje hizmetini vermektedir. HidrolikServisi.com Hidrolik & Pnömatik Kalite Politikasını şu şekilde sıralıyor

  • Hidrolik & Pnömatik Sistem Sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek geniş ürün yelpazesi seçenekleri sunmak,
  • Proje tasarımları ile esnek imalat çözümleri sunmak,
  • Inovasyon çalışmaları ile teknolojik donanımlı teknik servis hizmeti vermek,
  • Proje tasarım, satış ve satış sonrası destek hizmetlerinde müşteri odaklı çözümler sunmak,
  • Müşterilerimizden gelen her türlü istek, öneriler çerçevesin de ürün ve hizmetlerimiz konusunda bir güven duygusu oluşturmak,
  • Kalite standartlarına uyarak yüksek verimle çalışan ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamak.
  • Sistem yağ kaçakları ve hortum patlaklarının onarımı ve arıza çözümü.

 

Sizde hemen Servis ihtiyacınız için bizi arayabilir, Tel:  0554 911 22 11


HİDROLİK SERVİSİ MEMNUNİYET:

Şirketimiz; daha öncesinde bosch rexroth a.ş.’nin servis bölümünde toplam 15 yıl süre ile aktif olarak görev almış ve işinde son derece uzman sertifikalı hidrolik teknisyen arkadaşlarımızla birlikte; hidrolikle ilgili her türlü pompa ve motorlarınızın (pistonlu, paletli, dişli v.s.), özelliklede REXROTH marka pompa ve motorların tamir, bakım ve servisini itina ile yürütmektedir. Ayrıca pompalarınızın arızasına daha kısa zamanda müdahale ederek, siz değerli müşterilerimize minumum zaman kaybı, uygun fiyat ve daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz!

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir.

Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.


Bu doğrultuda teknik ekibimiz her yıl yurtiçi ve yurtdışındaki üretici ve tedarikçi firmalar tarafından düzenli olarak verilen eğitimlere gönderilmekte ve bu sayede teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerin sürekli geliştirilmesi ve güncel tutulması sağlanmaktadır.

Teknik Servis Olarak Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler


1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri 

Makinenin alımından önce, montaj yeri, elektrik, hava, toz emiş sistemleri ve üretim için gerekli ihtiyaçların (kesici takım, tutkal, malzeme gibi) belirlenerek en uygun seçimlerin yapılabilmesinde müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık ve keşif hizmetidir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve rapor halinde sunulur.

2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz 

Yerinde Montaj + Eğitim; 
Satış sonrasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak makinelerin montajları yapılır, bakım ve program eğitimleri verilir ve tam fonksiyonel faal halde makineler teslim edilir.

Garanti Dahili Servis; 
N. Baylar Makine,Garanti süresince ,kullanım ve tesisat hataları dışında,rutin kullanımdan doğan tüm mekanik veya elektronik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parça temin etmek ile yükümlüdür.

Yedek Parça Hariç Bakım ve Onarım; 
Garanti süreleri dolmuş makinelerin, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması ve cihazın tam fonksiyonel ve faal tutulması için yetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodik bakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.

Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; Garanti Süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan, satışına aracılık ettiğimiz makinelere ücreti karşılığı verdiğimiz hizmetleri kapsar.

Demontaj + Yer Değişimi, Servis Hizmetleri; 
Makinenin bulunduğu yerden yeni yerine taşınması ve montajının yapılarak, faal olarak teslim edilmesidir.

Uzaktan Erişim ile Arıza Tespiti / Giderimi ( Teleservis Hizmeti ); 
Garanti dahilindeki ve bakım sözleşmesi bulunan makinelere ücretsiz, diğer makinelerimiz için ücreti karşılığında verdiğimiz bu hizmetimizde, modem aracılığıyla çevrimiçi çalışan bir teknik servistir. İstanbul merkez ofisimizde bulunan teknik ekip, modem aracılığıyla müşterinin makinesine doğrudan bağlanarak tüm sayısal kontrol verilerine doğrudan erişim sağlarlar. Bu sayede makine üzerinde gerçek zamanlı olarak teknik müdahaleler gerçekleştirilerek servisin etkisi arttırılmaktadır.

 

Hidrolik Sistem Arıza Tamiri ve Servis iletişimi için 0554 911 22 11 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz


Garanti
Kapının imalat ve uygulama hatalarına karşı 2 yıl ücretsiz garantisi olmakta ve 2. Yıldan sonrası için 10 yıl ücretli bakım garantisi verilmektedir.